Army týmy - 6,5 km

Pořadí Tým     Výsledný čas
 1. Bratři v Triku   výsledný čas týmu: 02:18:50.0
1. Rákosník Aleš 2510

00:32:30.6
2. Korábik Michal 00:33:12.7
3. Němcová Martina 00:36:30.2
4. Oppolzer Aleš 00:36:36.4
2. Spartak-válec   výsledný čas týmu: 02:40:09.1
1. Škoda Honza 2514

00:39:59.7
2. Himpan Erik 00:39:59.9
3. Slabý Vojta 00:40:03.2
4. Pánek Vojta 00:40:06.2
3. HuMiLuPe   výsledný čas týmu: 03:00:08.4
1. Stibor Jiří 2513

00:39:34.2
2. Štaubr Miroslav 00:43:13.2
3. Slabý Lukáš 00:43:45.9
4. Sládek Petr 00:53:34.9
4. SILON ARMY *4   Výsledný čas týmu: 03:02:10.6
1. Voigt Daniel 2508

00:42:38.9
2. Vitha Jan 00:43:14.4
3. Čížek Josef 00:47:02.9
4. Lisová Gabriela 00:49:14.2
5. SILON ARMY *5   Výsledný čas týmu: 03:05:48.5
1. Chlumák Václav 2509

00:38:49.9
2. Kracík Adam 00:40:22.7
3. Vančura Jiří 00:43:20.0
4. Saidov Shukhrat 01:03:15.7
6. MK ,Krav Maga Jinak   Výsledný čas týmu: 03:08:42.5
1. Kříž Filip 2501

00:47:10.2
2. Floriánová Lenka 00:47:10.4
3. Kufr Fanda 00:47:10.8
4. Vobořil Samuel 00:47:11.0
7. Holky 42. mpr   Výsledný čas týmu: 03:10:10.4
1. Václavíková Silvie 2503

00:47:32.2
2. Morkesová Vlasta 00:47:32.4
3. Šimčíková Šárka 00:47:32.7
4. Kolegarová Iveta 00:47:32.9
8. WC - Wall Club   Výsledný čas týmu: 03:10:11.3
1. Pražma Vojtěch 2507

00:45:55.9
2. Rybáková Radka 00:46:18.9
3. Klindera Šimon 00:47:00.2
4. Slabá Šárka 00:50:56.2
9. SILON ARMY *2   Výsledný čas týmu: 03:24:53.8
1. Hrdlička Pavel 2506

00:46:59.2
2. Zámečník Ondřej 00:52:03.4
3. Gubáš Matěj 00:52:48.9
4. Gubáš Karel 00:53:02.2
10. Triangl tým   Výsledný čas týmu: 03:26:36.3
1. Šobra Jakub 2502

00:43:56.9
2. Kubec Pavel 00:44:27.7
3. Mašková Martina 00:54:04.7
4. Krejčí Jiří 01:04:06.9
11. Hubková Jana   Výsledný čas týmu: 03:28:42.1
1. Ryšavá Vlaďka 2504

00:45:53.9
2. Havelková Pavla 00:48:25.7
3. Hubková Jana 00:55:46.7
4. Čermoch Petr 00:58:35.7
12. SILON ARMY *1   Výsledný čas týmu: 03:31:01.6
1. Miler Filip 2505

00:37:48.7
2. Lorencová Lucie 00:53:21.9
3. Ketnerová Gsabriela 00:58:18.7
4. Pastyříková Jaroslava 01:01:32.2
13. Vendy team   Výsledný čas týmu: 03:33:33.9
1. Jouza Šimon 2515

00:43:43.4
2. Stibor Antonín 00:43:43.9
3. Jouza Jáchym 01:02:40.9
4. Jahelková Venda 01:03:25.4
14. Kundibádi   Výsledný čas týmu: 03:43:18.1
1. Jech Matěj 2512

00:49:14.2
2. Chalašová Vendula 00:51:03.2
3. Karásek Václav 00:59:04.2
4. Pícha Rostislav 01:03:56.4